WYSIWYG Web Builder
Jsme dealeři kitingového vybavení světových firem OZONE a MYSTIC a kamer GoPro.

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Ozone Edge
Pokud toužíte po zábavném draku s vysokým výkonem, super rychlé a kontrolované jízd
ě, monstrózních skocích s dlouhým hangtimem, stoupavostí jež nenajdete u žádného jiného draka, je právě Edge  tím pravým kitem pro Vás. Edge je top end kite, nadupaná kára se silným motorem určená pro freeride a race. Nemusíte mít pouze závodní ambice, stačí prostě chtít okusit dynamiku nejrychlejšího éra na vodě. Chcete si užít kiting v jeho nejrychlejší podobě a uřívat si řízené monstr skoky, pak je pro Vás EDGE jako stvořený!     

velikostiurčenípokročilost sezóna
7, 9, 11, 13, 15 mfreeride, slalom, race, speedpokročilý - expertkiteboarding


 

Ozone Zephyr
Ozone pro nás přichystal již druhou generaci velmi úsp
ěšného draka nejen do slabého větru. Skvělý designér Robbie Witthall tak mohl navázat na fenomén loňského sezóny zvaný Zephyr. Tentokrát se Robbie zaměřil na další vylepšení freeride, freestyle a tzv. light wind vlastností. Tento mazlíček parádně frčí po vodě již od 4 ms. Vysmějte se čumilům na břehu  a předveďte jim, jak se jezdí, když jiní brečí, že nefouká. 
velikostiurčenípokročilost sezóna
17m2 freeride, freestyle, slalom race  mírn
ě pokročilý- expert kiteboarding


 

Ozone Catalyst
Catalyst se narodil do své druhé generace, tentokrát s novým výkon
ějším motorem. Jedná se o typ zvaný Hybrid "C" a je zaměřen jak pro univerzální (tzv. Allround) jezdce vyžadující prvotřídní vlastnosti v různých podmínkách, ale nadchne vyznavače freestylu a jízdy ve vlnách. Catalyst je díky  své lehké tříspírové konstrukci rovněž ideální zbraň do slabého větru, disponuje 100% de-powerem a využívá nový Contact Ozone řídící bar s 500kg šnůry i pro agresivnější jezdce. Kite snadno startuje z vody, což přináší jistotu pro vaši jízdu a dává vám psychickou oporu při výuce nových triků. Není divu, že právě Catalyst je díky své nízké ceně a vynikajícím vlastnostem nejvíce prodávaný model z řady draků Ozone.   
velikostiurčenípokročilost sezóna
4, 6, 8, 10, 12, 14mfreeride-freestyle-wavezačátečník - velmi pokročilý kiteboarding


 

Ozone C4

Druhá generace Ozone C4 je svojí koncepcí a zam
ěřením zcela vyjímečný drak. Je téměř nemožné C4 srovnávat s jinými C draky. Ozonu se podařilo vyvinout "Open-C" draka s 100% depowerem a unikátním freestyle a freeride vyvázáním. C4 převyšuje nejnáročnější požadavky na trikové ježdění, unhook a hangtime. Narozdíl od jiných C draků nabízí komfort a bezpečnost draků typu hybrid C, SLE nebo Delta. Ozone C4 je také drakem nejlepšího českého jezdce Marka Zacha (Murphyho), který je rovněž  jedním z nejlepších světových snowkiting freestylerů. Jak tvrdí Murphy: s tímhle drakem jde vše úplně jednoduše a navíc C4 wakestyle potenciál je nepřekonatelný. C4 prošla zásadním  redesignem a vznikli další velikosti pro doplnění celé řady. Vyberte si tak přesně Vaší velikost a začněte diktovat.